Nazywam się Adam Juszkiewicz. Jestem fotografem z Bydgoszczy. Zdobyłem wykształcenie branżowe, humanistyczne i artystyczne w zakresie fotografii. Wybrałem fotografię jako sposób realizowania siebie. Zajmuję się fotografią portretową i dokumentalną. Wykonuję zdjęcia użytkowe i artystyczne. Prowadzę działalność edukacyjną w zakresie fotografii.


Dla mnie krajobraz możliwości fotografii jest niezwykle rozległy. Trwa nieograniczony dostęp do medium, który nie zwalnia z kształtowania poczucia smaku i chęci zdobywania technicznej i estetycznej wiedzy. Z powodów wewnętrznych zdecydowałem, że będę dbał o rozwój kultury wizualnej i duchowej. Sięgam po lektury z zakresu fotografii, humanistyki, filozofii, oglądam wystawy, rozmawiam z artystami i przedsiębiorcami, obserwuję blogosferę. Uczestniczę w szkoleniach, targach branżowych, konferencjach, festiwalach.


Ważny jest dla mnie realny kontakt. Dlatego proponuję indywidualne konsultacje, warsztaty i seanse fotograficzne. Uczestniczę w projektach fotograficznych popularyzujących dostęp do sztuki. Moje nadzieje wiąże z powszechną obecnością fotografii jako sztuki. Na bieżąco wyczekiwanej, realizowanej i reflektowanej.