Konsultacje fotograficzne

Pasja połączona z wiedzą przynosi wymierne rezultaty. Propozycja konsultacji fotograficznych pozwoli wydobyć z Twojej twórczości jak najwięcej. Wyszedłem z założenie, że warto dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami, wykorzystać bezpośrednią i interentową komunikację. To wszytsko z chęci zwiększenia Twoich osiągnięć artystycznych i biznesowych. Jestem przekonany, że po konsultacji inaczej spojrzysz na swoją fotografię.


GODZINA KONSULTACYJNA

To czas realnego spotkania w pracowni, w którym efektywnie ogarniam Twoje możliwości i zbieram informacje jak pracujesz. Konsultacja pozwala wydobyć potencjał z Twojej twórczości. To rozmowa z konkretnymi pytaniami i słuchaniem oczekiwań. Potrzebna dla tych osób, które myślą przyszłościowo o fotografii, borykają się z problemami natury technicznej i koncepcyjnej. Podziel się ze mną swoimi motywacjami i planami.E-MAILOWA

Interentowa priorytetowa analiza i krytyka Twoich zdjęć. Bieżące wskazywanie na mocne i słabe strony obrazu. W e-mailowej konsultacji dobieram dla Ciebie adekwatne zadania fotograficzne i omawianiam Twoje rezultaty. Zapewniam konstruktywną krytyką. Rozpisuję rady i wskazówki z linkowaniem porad. Komunikuję się za pomocą tekstu lub wideo. Zapewniam Ci towarzyszenie w procesie twórczym do 3 razy w tygodniu. Udzielam odpowiedzi w czasie nie dłuższym niż 48 godzin.PORTFOLIO

Forma bezpośrednich konsultacji pozwala wybrać i opracować zdjęcia. To systematyczna praca z Twoją twórczością. Umożliwi przedstawienie w zwartej, reprezentacyjnej formie Twoją działalność. Konsultacja dla osób, które chcą usystematyzować i syntetycznie przedstawić fotograficzny materiał. Może to być dorobek życia, aktualny cykl lub zdjęcia z podróży. Sposobów na wykorzystanie portfolio jest wiele. Konsultacja ułatwia prowadzenie galerii na stronie internetowej, uczy planowania wydawnictwa, selekcji i autokrytyki. Dzięki niej będziesz merytorycznie przygotowany do kontaktów z galeriami, firmami, klientem. Zdecyduje się jeśli chcesz sprawnie zarządzać zbiorami swoich fotografii.


WYSTAWA

Na pewno masz czym się pochwalić. Konsultacja bezpośrednia pomoże w opracowanie wystawy z Twoich zdjęć. Towarzysze Ci na etapie selekcji, wyboru i montażu prac. Efektem długoterminowej współpracy jest przygotowanie ekspozycji. Staje się Twoim kuratorem. Podczas konsultacji intensywnie pracujemy nad doborem miejsca, formą prac, sposobem obramowania i powieszenia dzieł. Przygotowuję z Tobą budżet, opracowuję materiały promocyjne, wykonuję dokumentację. Otrzymujesz doradztwo w zakresie zarządzania zbiorami fotografii i przygotowanie do organizowania zdjęć do kolekcji.