Kursy fotograficzne


Fotografia nie zna granic. Każdy może wziąć w udział w warsztatach młodszy i starszy, chłopak czy dziewczyna. Warsztat fotograficzny dla początkującyh i zaawansowanych zapewnia rozwój pasji.

Kurs fotografii zacznij od wyboru obszaru twoich zainteresowań. Zdecyduj czy chcesz wykorzystać potencjał swojego aparatu, zastosować aparat w studio fotograficznym lub w plenerze, a może chcesz skoncentrować się na komputerowej obróbce obrazu? 


Poznaj fundamenty fotografii i wybierz moduł zajęć


APARAT – mam i ja

Kurs fotografii skierowany jest dla dzieci. Uczy posługiwania się aparatem w różnych warunkach i miejscach. Wyjaśnia podstawowe funkcje i ustawienia aparatu.


TWÓJ APARAT – TWOJE ZDJĘCIA

Kurs fotografii skierowany jest dla osób starszych. Pokazuje drogę powstawania obrazu, od pomysłu do gotowego efektu. Motywuje do kreatywnego wykorzystania funkcji aparatu. Prowadzi do osiągnięcia lepszych zdjęć pod względem technicznym i estetycznym.   


ABC STUDIA FOTOGRAFICZNEGO

Warsztat fotograficzny dla każdego kto umie już obsługiwać swój aparat i chce zastosować go w studio fotograficznym. Warsztat spowoduje więcej swobody i pewności w stosowaniu lamp i urządzeń studyjnych.


ABC OBRÓBKI GRAFICZNEJ

Dziś podstawowym narzędzie pracy dla fotografa jest cyfrowa ciemnia fotograficzna. Poznaj ze mną podstawy i zaawansowane możliwości programów graficznych do obróbki obrazu. Wykorzystaj potencjał programów: Camera Raw, Lightroom, Photoshop.


FOTOGRAFICZNE ŚRODKI WYRAZU

Warsztat fotografii kreatywnej skierowany jest dla osób posiadających podstawową umiejętność obsługi aparatu i sprawnie pracują już z aparatem. Warsztaty pomogą kreować nowe obrazy, mogą dać impuls do opracowania zdjęć na konkurs, do portfolio lub przygotować zdjęcia do celów komercyjnych.


Organizacja warsztatów fotograficznych

Konsultacje fotograficzne odbywają się indywidualnie lub w małej grupie.Przebieg pierwszego etapu konsultacji ujawni Twoje oczekiwania w fotografowaniu. Ilość godzin i forma warsztatu jest zawsze uzależniona od Twoich potrzeb. Terminy, zakres warsztatu i miejsce spotkań ustalam indywidualnie poprzez kontakt.


Voucher na kurs fotografii

Warto zamówić voucher na kurs fotografii. Jest to praktyczny i kreatywny prezent. Voucher jest ważny przez 4 miesiące od zakupu. Wówczas osoba obdarowana może umłówić się na kurs w dogodnym terminie.